Padėkos diena

Padėkos diena

,,Iš ko padarytas pasaulis?

Iš medžių, drugelių ir krūmų,

Iš saulės šešėlių,

Iš vargo upelių,

                      Iš tavo ir mano gerumo‘‘.(Aidas Marčėnas)

 

Mokslo metai link pabaigos, tad atėjo laikas padėkoti visiems Vaižganto progimnazijos bendruomenės nariams. Birželio 12 d. progimnazijos aktų salėje susirinko 5-8 klasių mokiniai, mokytojai, tėveliai, svečiai. Vaižganto progimnazijos administracijos padėkota už bendrumo metus, pagalbą, rūpestį, džiaugiantis visų pastangomis, kantrybe ugdant deimančiukus, kurių taip ieškojo Vaižgantas., už labai gerą mokymąsi, progimnazijos vardo garsinimą olimpiadose, aktyvų dalyvavimą visuomeninėje veikloje, meno ir sporto renginiuose bei konkursuose. Radviliškio rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus padėkos raštais apdovanoti mokytojai  už mokinių, tapusių 5-8 klasių olimpiadų nugalėtojais, parengimą. Pagerbti ir aktyviausi tėveliai. Jau tradicija tampa Metų mokinio rinkimai. Juo tapo Kajus, 8b klasės mokinys. Šventėje netrūko dainų, linksmų šokių, rimto, sukėlusio visus susirinkusiuosius smagiai patrepsėti, paploti kartu. Padėkos dienos vinis – Avangardinis 6a klasių mokinių pasirodymas, vadovės Irina Kareivienė ir Irma Lukoševičienė, ir nuostabus tėvų ir mokinių šokis, skambant nemirtingai V.Kernagio muzikai.

 Dėkojame Vaižganto progimnazijos administracijai, 6-ų klasių auklėtojoms Almai Pranevičienei ir Daivai Mikšienei, meno vadovams Linai Lesickienei ir Tomui Kanapinskui, Emai, ir Ovidijui, 6a, Irmantui ir Vismantei, 6b,  vakaro vedėjams!

 Sveika, vasara vasarėle! Padovanok mums šilumą ir grožį! Skamba gamtos simfonijos garsai, liejasi įvairių spalvų paletė, artindama taip laukiamas atostogas!

Daiva Mikšienė, neformaliojo švietimo mokytoja

Skip to content