Pirmokėlių kelionė

Pirmokėlių kelionė

Kai rugsėjo 1d. 1c klasės mokiniai pradėjo savo kelionę pažinimo, patyrimų ir žinių maršrutu, taip visus mokslo metus ir sėkmingai keliavo.

Buvo visko: ir palankaus oro, ir turbulencijos. Pasiekę kelionės tikslą, nutarė ją aptarti. Paskutine stotele buvo parinktas veislinių paukščių ir gyvūnų ūkis ,,Raiba plunksna”. Paskutinę pamoką tiek vaikai, tiek jų šeimos nariai, atlikdami protmūšio užduotis, turėjo nusimatyti vasaros atostogų veiklas: aplankyti miestą, kuriame yra unikaliausia lietuvių abėcėlės raidė, suplanuoti ir nuvykti į kelionę traukiniu, aplankyti senovės baltų valandomis sužymėtą saulės laikrodį, suverti žemuogių vėrinį ant smilgos ir kita. Iš viso buvo 10 užduočių. Ar jos visos bus įvykdytos, sužinosime rudenį. O pati smagiausia metų refleksija- paukščių ir gyvūnų lankymas, bei lepinimas gardėsiais.

Dėkojame 1c klasės tėveliams už suorganizuotą ir iki paskutinės minutės išsaugotą staigmeną!

 

                                                                           Jurgita Bačanskienė, 1c klasės auklėtoja

Skip to content