Konferencija „Mokausi tyrinėdamas“

Konferencija „Mokausi tyrinėdamas“

Birželio 14 d. progimnazijoje vyko 5 ir  7 klasių mokinių projektinių darbų konferencija „Mokausi tyrinėdamas“, kurios metu savo projektinius darbus pristatė 9 moksleivių grupės ir 13 juos ruošusių mokytojų. Pranešimus skaitė 19 moksleivių ne tik lietuvių, bet ir anglų kalbomis.

 Konferencijos dalyviai pasidalino įgyta patirtimi integruojant ir taikant praktikoje mokomųjų dalykų teorines žinias. Mokiniai akcentavo kalbų mokėjimo svarbą, išsakė savo mintis apie miesto taršą bei atliekų perdirbimo teikiamą naudą. Dalyviai tyrinėjo paveldimus organizmo požymius, geometrines figūras ir 3D paveikslus. Pranešimai buvo įdomūs, išsamūs ir kūrybiški. Konferencijoje svečiavosi 8b klasės mokiniai Kajus Korsakas ir Lėja Mickevičiūtė, kurie visus sužavėjo video projektu anglų kalba „Neregėtas Radviliškis“.

Dalyviai pripažino, jog mokymasis yra sudėtingas procesas, tačiau mokytis tyrinėjant – žymiai smagiau. Konferenciją baigėme vildamiesi, kad ji taps gražia kasmete tradicija, juk aplink vis dar slypi daug paslapčių…

 

Jūratė Norkienė,

anglų kalbos mokytoja metodininkė

Skip to content