Aštuntokų paskutinio skambučio šventė

Aštuntokų paskutinio skambučio šventė

Birželio 27 dieną Vaižganto progimnazijos aštuntokams nuaidėjo paskutinis skambutis. Gausi progimnazijos bendruomenės šeima susirinko išlydėti šaunios aštuntokų laidos, kuri, įgijusi Pagrindinio ugdymo I dalies išsilavinimą liudijančius pažymėjimus, palieka Vaižganto progimnaziją ir toliau tęs mokslus kitose ugdymo įstaigose.

Nuostabiai saulėtą popietę progimnazijoje netilo šurmulys: nešini gėlių puokštėmis, pasidabinę šypsenomis ir lydimi jaudulio – paskutinį sykį į mokyklą rinkosi aštuntokai. Sveikinimus, padėkos žodžius bei linkėjimus dalijo progimnazijos pavaduotojos Giedrė ir Vaida, pirmieji mokytojai Kristina ir Aurelijus, klasių auklėtojos Irma ir Jūratė bei aštuntokų tėveliai. Įsimintinas akimirkas padovanojo aštuntokai, kurie susirinkusiųjų širdis virpino jausmingomis eilėmis, nuoširdžiais padėkos žodžiais ir muzika. Šventę vainikavo aštuntokų atsisveikinimo valsas ir daina.

Dėkojame visiems, įsijungusiems į mūsų šventę ir padėjusiems sukurti nuostabiausią akimirką, pilną staigmenų ir permainingų jausmų – džiugesio, pasididžiavimo, vilties ir liūdesio…

Mylimi aštuntokai, didžiausios sėkmės Jums!

 

Jūratė Norkienė,

8b klasės auklėtoja

Skip to content