Rugsėjo pirmosios šventė

Rugsėjo pirmosios šventė

,,Jei nori surasti gyvenimo kelią, ieškok jo taurių knygų puslapiuose’’ (Vaižgantas).

 

Rugsėjo 1-ąją dieną vėl pradėjome naujuosius mokslo metus. Šventiniai renginiai prasidėjo Aušros aikštėje,  pirmokus, jų mokytojus, tėvelius, aštuntokus ir mokyklų bendruomenių narius sveikino Radviliškio rajono savivaldybės vadovai. Nuotaikingoje, balionais papuoštoje eisenoje paskui vėliavnešius Indrę ir Ovidijų, 8a, Upę ir Irmantą, 8b, nuo Aušros aikštės iki mokyklos pirmokus lydėjo tėveliai,pirmosios mokytojos, o už rankų vedė vyriausieji – aštuntokai. 

Progimnazijos aikštėje, skambant Lietuvos Respublikos himnui,  Vytauto, 8a, ir Irūnos, 8b,  pakelta valstybinė vėliava. Vaižganto progimnazijos direktorės pavaduotojai Giedrei Krivickienei, paskelbus mokslo metų pradžią, šventinę nuotaiką kūrė spalvingai papuošta progimnazijos aplinka, sveikinimai, bendruomenės narių džiugi   nuotaika,  pradinių klasių mokinių bei septintųjų klasių mokinių dainos (vadovas mokytojas Tomas).  Svečius, Vaižganto progimnazijos bendruomenės narius, svečius  pasveikino Nijolė Krušienė, progimnazijos direktorė .   Šventėje dalyvavęs svečias– Vytautas Simelis, Radviliškio rajono savivaldybės tarybos narys, buvęs šios mokyklos auklėtinis ir  direktorius,  perdavė Radviliškio rajono savivaldybės mero K.Račkauskio  sveikinimo žodžius ir visiems linkėjo geresnių, ramesnių mokslo metų.  Pirmokai, vedini pačių vyriausiųjų progimnazijos mokinių – aštuntokų – suskambant  varpeliui, pakvietė visus mokinius, mokytojus,  tėvelius, svečius į pirmąsias, mokslo metų pradžios, šventines pamokas. Sėkmės mokslo ir žinių  kelyje!

 

 Daiva Mikšienė, neformaliojo švietimo mokytoja

Skip to content