Balandžio 22 d. Šiaulių vyskupijos katechetinis centras organizavo mokinių ir mokytojų kūrybinių darbų konkursą ,,Užmeskite tinklus” Lk 5,4. Vaižganto progimnazijos 6a klasės mokinę Kamilę Š. lydėjo sėkmė šiame konkurse. Mokinės piešinys nominuotas III vieta. Šiam konkursui pasiruošti padėjo dailės mokytoja Irina K. ir tikybos mokytoja Joalita Č. Džiaugiamės mokinės sėkme!
Joalita Č., tikybos mokytoja
