Aštuntokų išvyka į Joniškio kraštą

Aštuntokų išvyka į Joniškio kraštą

,,Metai praėjo,

O aš tebestoviu

Su keleivio drabužiais’’.

Gegužės 11 d. 8a klasės mokiniai su auklėtoja Daiva ir biologijos, chemijos mokytoja Rūta išvyko į edukacinę išvyką po šiaurės Lietuvą. Pirmiausia aštuntokai lankėsi Joniškio ŽŪM. Fojė pasitiko mokyklos administracija, glaustai supažindino su veiklomis ir, mokiniai,  pasidaliję į dvi grupes, domėjosi su profesijos moduliais. Išbandė virėjo, apdailininko, dekoratyvinio apželdinimo, agroverslo, automechaniko, suvirintojo profesijas. Pasistiprinę mokyklos valgykloje, išvykome į Mūšos Tyrelio pažintinį taką, dar kitaip vadinamą pelkę, liekną, raistą, tyrą.

Mūšos Tyrelio take buvo gausu pažintinių stendų, iš kurių sužinojome, kokie augalai, vabzdžiai, gyvūnai čia auga, gyvena, veisiasi. Apžvalgos bokšte pasigrožėjome gamta, apžiūrėjome telkšančią aukštapelkę, ežerėlius. Pataikėme – visas raistas pilnas žydinčių baltųjų švylių. Bevaikščiodami pažintiniu taku, atlikome biologijos/chemijos  mokytojos skirtas STEAM užduotis -nustatėme Mūšos Tyrelio vandens duomenis galutinis rezultatas -refleksija, atsiskaitymas biologijos, chemijos pamokose. Taip pat prie pelkių ežerėlio, gegutei  kukuojant, skaitėme trieilius – haiku,kūrinių ištraukas apie pelkes, augalus, gyvūnus. . Įveikę visą Mūšos Tyrelio pažintinį taką, nors ir pavargęgrįžome saugiai iš puikios edukacinės kelionės. Ačiū už kelionės nuotraukas Adrijai, Gabijai, Lėjai.

 

Daiva Mikšienė, 8a klasės auklėtoja

Skip to content