Gegužės 12 d. į Vaižganto progimnazijos aktų salę prigužėjo Radviliškio l/d ,,Kregždutė” ugdytinių. Mažieji mokyklos svečiai atvyko pažiūrėti 4c klasės mokinių ir mokytojos Audronės S. sukurto spektaklio ,,Geltonų plytų kelias”. Ir aktoriams, ir žiūrovams tai pilna įspūdžių diena. Dėkojame jauniesiems aktoriams už puikų pasirodymą, mokytojai Audronei už mokinių kūrybiškumo kompetencijos ugdymą ir puikų spektaklį!
Radviliškio Vaižganto progimnazijos informacija
