1b ir 3c klasių mokiniai dalyvavo Atliekų kultūros egzamine 2026, kuriame gilino žinias apie atliekų rūšiavimą, atsakingą vartojimą ir aplinkos tausojimą.
Ypatingai džiaugiamės ir sveikiname 1b klasės mokinį Dominyką M. bei 3c klasės mokinį Gytį K., pelniusius Radviliškio rajono savivaldybė apdovanojimus už puikius rezultatus ir aktyvų dalyvavimą.
Džiaugiamės mokinių atsakingumu, smalsumu ir atsakingu požiūriu į gamtos saugojimą!
Ingrida Kasperavičiūtė, 1b klasės mokytoja
