Gegužės 14 d. Vaižganto progimnazijos PU „Pelėdžiukų“ ir „Boružiukų“ grupių ugdytiniai lankėsi Radviliškio Meno mokyklos muzikos skyriuje. Kiškutė ir Mikis vaikams pristatė muzikos instrumentus, šoko, dainavo ir linksmino visus susirinkusius. Vaikai susidomėję stebėjo jaunuosius atlikėjus ir palaikė juos gausiais plojimais. Susipažino su dar nematytu mušamuoju instrumentu – marimbu. Jį palygino su dideliu metalofonu. Kas žino, gal būt kitąmet ir mes papildysime jaunųjų atlikėjų gretas?
Ona Gabenienė, PU mokytoja
