Gegužės. 22 d. penktadienį, Vaižganto progimnazijoje vyko šmaikšti ir mokinių mėgiama akcija ,,Diena be kuprinių”. Artėjant mokslo metams į pabaiga ,Mokinių savivalda kvietė mokinius šią diena kuprines palikti namuose, o mokyklines priemones atsinešti kuo kūrybiškiau ir netikėčiau. Lagaminas, krepšys, o gal ir dar kažkas įdomesnio. Sumanumo ir išradingumo mokiniams tikrai netrūko, kaip ir puikios nuotaikos penktadienį mokykloje.
Joalita Čapaitienė, MT vadovė
