Gegužės 26 dieną Radviliškio Vaižganto progimnazijos bendruomenę subūrė tradicinis 5-8 klasių Padėkos vakaras – šilta ir prasminga šventė, skirta pasidžiaugti mokinių, mokytojų ir tėvų pasiekimais bei bendruomeniškumu. Renginio metu susirinkusiuosius džiugino meninė programa, kūrusi jaukią ir džiugią atmosferą.
Šventės metu buvo pagerbti mokytojai, kurių mokiniai tapo įvairių olimpiadų nugalėtojais. Padėkas jiems įteikė Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Laisvūnas Vaičiūnas, dėkodamas už profesionalų darbą, mokinių ugdymą ir aukštus pasiekimus.
Vakaro metu taip pat apdovanoti mokiniai. Progimnazijos padėkos įteiktos už puikų ir labai gerą mokymąsi, iniciatyvumą, aktyvią veiklą mokyklos bendruomenėje, sportinius pasiekimus bei progimnazijos vardo garsinimą rajone, Lietuvoje ir už jos ribų. Ypatingo dėmesio sulaukė 7b klasės mokinys Rytis Zoltneris, pelnęs aukso medalį Lietuvos mokinių geografijos olimpiadoje. Jo pasiekimas tapo pasididžiavimu visai mokyklos bendruomenei.
Renginio metu paskelbta ir Metų mokinė – ja tapo 8a klasės mokinė Ema Šegždaitė. Jai skirti nuoširdūs sveikinimo ir padėkos žodžiai už pilietiškumą, atsakingumą, iniciatyvą, prizines vietas konkursuose ir olimpiadose bei puikius akademinius rezultatus.
Padėkos vakare nepamiršti ir mokinių tėvai – jiems įteiktos padėkos už bendruomeniškumą, įsitraukimą į mokyklos veiklas ir pagalbą kuriant progimnazijos bendruomenę.
Padėkos vakaras dar kartą priminė, kad didžiausi pasiekimai gimsta bendradarbiaujant, palaikant vieniems kitus ir kuriant bendruomenę, kurioje kiekvienas gali augti ir tobulėti
Radviliškio Vaižganto progimnazijos informacija
