Radviliškio rajono visuomenės sveikatos biuro organizuota viktorina „Surask sveikatą lėkštėje!“ sulaukė didelio palaikymo, o organizatoriai dėkoja visiems dalyvavusiems.
Mums –tai dviguba šventė! Sėkmė šįkart nusišypsojo mūsų progimnazijos 8a klasės mokinei Emai Šegždaitei, kuri tapo viena iš viktorinos nugalėtojų.
Siunčiame Emai pačius šilčiausius sveikinimus! Valgykite sveikiau, gyvenkite aktyviau ir tegu sėkmė lydi visur!
Loreta Kučinskienė, VSS
