IN MEMORIAM REGINAI JAŠINSKIENEI

Sau į kelią neėmiau aš nieko,
Viskas Jums, brangieji mano, lieka…
Žemė, kvepianti medum ir gėlėmis,
Ir dangus, nusėtas žvaigždėmis.

Just. Marcinkevičius

2026 m. gegužės 31 d., kai pavasaris skaičiavo  savo paskutines akimirkas,  į Amžinybę iškeliavo pradinių klasių mokytoja Regina Jašinskienė.

Mokytoja 1981 metais baigė tuometinį Šiaulių Kazio Preikšo pedagoginį institutą ir įgijo pradinių klasių mokytojos specialybę bei pradėjo dirbti Radviliškio Vaižganto progimnazijoje. Ugdymo įstaigoje dirbo iki 2022 metų.

Mokytoja Regina buvo veikli, nuoširdi, mėgstanti humorą, atkakliai siekė  tikslų. Gerai išmanė  dėstomą dalyką, išugdė daug mokinių, turinčių skirtingus gebėjimus ir poreikius. Buvę  ugdytiniai  į progimnaziją atvesdavo savo vaikus ir pageidaudavo, kad juos mokytų buvusi pirmoji mokytoja.  Pedagogė glaudžiai bendradarbiavo su mokinių tėvais. Buvo fizinio ugdymo srities puoselėtoja.  Jos hobi – mezgimas. Neįmanoma suskaičiuoti, kiek kilometrų siūlų sumezgė.

Jos gyvenimas paženklintas  nuoširdaus rūpesčio artimaisiais, šviesaus buvimo. Užaugino du sūnus, labai mylėjo savo 4 anūkus. Talentinga pedagogė, savo dalyko žinovė, mokanti betarpiškai bendrauti, besišypsanti – tokia Mokytoja Regina išliks savo buvusių mokinių ir kolegų atmintyje.

Nukeliautas ilgas ir prasmingas kelias. Tegul gerbiamą Mokytoją lydi Amžinybės šviesa.

Radviliškio   Vaižganto progimnazijos bendruomenė

Skip to content