Birželio 1-ąją Vaižganto progimnazijos pradinukai paminėjo Karjeros dieną. Piešė piešinius, sudarė diagramas apie populiariausias Radviliškyje profesijas.
Įdomiausia buvo lankytis svečiuose pas įvairių profesijų darbuotojus. Miškų urėdijos vyr. miškininkas G.Povilauskas trečiokams papasakojo apie nelengvą sėklelės, kol ji virsta medeliu, kelionę. Pušelių augintojas ir formuotojas Pocevičius sudomino bonsų auginimo ypatumais. Sūrinėje ketvirtokai galėjo stebėti visą nuo pieno iki sūrio pagaminimo procesą, paragauti naujausių gaminių. Gaisrinėje sužinojo apie specialios technikos panaudojimo galimymes, patys prižiūrimi vadovo, galėjo pabandyti tokia technika pasinaudoti.Vaikų darželyje bendravo su darželinukais ir kartu dalyvavo bendrose veiklose. Miesto turizmo centre sužinojo apie Radviliškio miesto ir apylinkių įžymias ir lankytinas vietas. Kartu su gidu aplankė mieste esančius žymesnius objektus. Sveikatos centro darbuotojos leido išbandyti pačias naujausias priemones kūno galioms išmatuoti. Pirmokus aplankė miesto paslaugų centro darbuotoja T.Tučkienė.
,,Kuo būsiu užaugęs?” Dabar į šį klausimą jau žinomas atsakymas
Ingrida Kasperavičiūtė, pradinių klasių mokytoja
