Birželio 2 d. Radviliškio miesto kultūros rūmuose vyko puiki Radviliškio rajono mokinių olimpiadų ir konkursų I–III vietų laimėtojų pagerbimo šventė.
Šventėje dalyvavo ir mūsų progimnazijos 4-8 klasių mokiniai, pagerbti ir jų mokytojai. Renginyje apdovanotas net 21 mokinys: Tėja Varkulevičiūtė, Jorūnė Ambrazaitytė, Liepa Macikaitė, Adrijana Burnickaitė, Joris Šimkus, Kamilė Šegždaitė, Elija Štendelytė, Marijus Nikiforovas, Jonas Sniečkus, Nikita Štaraitė, Saulė Morkūnaitė, Rytis Zoltneris, Atėnė Jonaitytė, Beatričė Krivickaitė, Ema Šegždaitė, Ąžuolas Špukas, Ovidijus Debesys, Upė Atkočiūnaitė, Kamilė Ivoškaitė, Rusnė Lukauskaitė, Karina Tkačuk.
.
Pagerbti mokytojai: Audronė Slanksnienė, Donata Kavaliauskaitė, Rūta Jankauskienė, Irina Kareivienė, Daiva Mikšienė, Alma Pranevičienė, Natalija Valčiukienė, Ligita Sadauskienė, Jūratė Norkienė, Aušra Krasuckienė, Vitalija Savickienė, Alvaidas Plukas.
Šventę nuskaidrino muzikinė dovana – dainininkės Paulinos Paukštaitytės koncertas.
Sėkmės tolimesniuose konkursuose, olimpiadose, darbuose ir puikios vasaros!
Daiva Mikšienė, neformaliojo švietimo mokytoja
