Legalaus kino savaitė

Paskutinę spalio mėnesio savaitę 8a klasės mokiniai ir auklėtoja virtualiai leidosi į kino ir edukacijos sąlyčio paieškas ,,Kino pavasaris. Legalaus kino savaitė.  Film Hunt‘‘. Spalio 27 d. mokiniai dalyvavo virtualioje diskusijoje ,,Kaip atpažinti neteisėtai filmus platinančias svetaines‘‘. Vedėjai aptarė nelegalių filmų kokybę, rizikas nelegaliose platformose, pasidalino legaliais nemokamais šaltiniais: ,,Augu su kino pavasariu‘‘, anglų kalba – All panelists and attendees. O  spalio 28 d. aštuntokai jungėsi į parodomąją pamoką, kurioje LRT projekto ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai‘‘ vedėjas Robertas Petrauskas su Vilniaus penktokais aptarė filmą ,,Aš esu Greta‘‘. Ne vienas mokinys  susimąstė apie drąsiąją Gretą, apie jos kovą dėl pasaulio klimato kaitos.

D.Mikšienė, 8a klasės auklėtoja