Paslaptingas elektros pasaulis

Spalio 13 dieną 1a klasės mokiniai su mokytoja Irina ir mokytojo padėjėja Dovile vyko į VU Šiaulių akademijos STEAM centrą. Centre pirmokai dalyvavo edukacinėje veikloje ,,Paslaptingas elektros pasaulis“. Veiklos metu mokėsi įelektrinti įvairius objektus ir jais eksperimentuoti.

Ypač daug džiugių emocijų vaikams suteikė veikla su plazmos lempomis. Šis prietaisas gamina elektros žybsnius į sandarų ir uždarą stiklinį rutulį ir puikus tuo, kad liesdami šį rutulį vaikai galėjo keisti žybsnių intensyvumą ir kryptį.

Paeksperimentavę ir smagiai pajudėję ant interaktyvių takelių moksleiviai, kupini įspūdžių, sugrįžo į mokyklą, o išvykoje patirtus įspūdžius perteikė pasitelkę piešimą.

I.Onaitienė, 1a klasės mokytoja